Vyhľadajte na stránke

Magazin

Magazin
Move to Zero, je cesta spoločnosti Nike k nulovým emisiám uhlíka a nulovému odpadu. Má jediný cieľ: pomôcť chrániť budúcnosť športu. Je pokračovaním hlbokého záväzku spoločnosti Nike k udržateľnosti a je vedený presvedčením, že chrániť planétu znamená chrániť budúcnosť športu pred zmenou klímy.
16.
Feb
Magazin
Plast je problém, riešením je inovácia.
16.
Feb
Magazin
Viete, že stačí zmeniť len niekoľko každodenných návykov, aby ste znížili znečistenie a prispeli k ochrane životného prostredia? Tu sú štyri užitočné tipy, ktoré môžu pomôcť znížiť znečistenie a prispieť k našej vízii zdravej budúcnosti.
16.
Feb
Magazin
V období intenzívneho technologického pokroku a stále rýchlejšieho pohybu civilizačných prúdov smerom do budúcnosti sa pred modernou spoločnosťou celkom logicky kladie otázka - Ako zabrániť globálnej ekologickej katastrofe?
16.
Feb
Magazin
Vstup do nového roka môže byť ideálnym časom na stanovenie cieľov a predsavzatí, ktoré vás budú motivovať k zlepšeniu vašich športových zručností.
11.
Jan
Magazin
Aj keď si možno myslíte, že keď vidíte za oknom sneh, je bezpečnejšie zostať doma pod dekou a odložiť bežecké topánky až do jari, v skutočnosti to tak nemusí byť.
03.
Jan
Magazin
Preteky s prekážkami alebo preteky OCR (obstacle course racing) sú terénne preteky, pri ktorých musíte okrem prejdených kilometrov prekonať aj rôzne prekážky na trati. Prekážky sú najmä skákanie cez steny, kladiny, rôzne preťahy, šplhanie, prenášanie, prechod cez kladinu, šplhanie po lane a mnohé ďalšie.
20.
Dec
Magazin
Koľkokrát ste už premýšľali nad ideálnym darčekom na Nový rok? Niekedy urobiť blízkym radosť znamená darovať im pozornosť, pocit bezpečia alebo vrelé objatie, ale keď vaši obľúbení ľudia už vedia, ako veľmi ich máte radi a podporujete ich, prekvapenie zabalené do červenej mašle a šuštiaceho papiera môže byť skvelým spôsobom, ako im urobiť sviatky ešte krajšími.
20.
Dec
Trening
Či už beháte, venujete sa fitness, bicyklovaniu alebo inej športovej aktivite, táto neoddeliteľná súčasť dámskeho oblečenia poskytuje podporu a pohodlie počas tréningu a zvyšuje tak športový výkon.
11.
Dec
Novosti
Príroda vás rozhýbe, inšpiruje, zlepší vám náladu - tak prečo si nezobrať batoh a nevyraziť za ďalším dobrodružstvom do prírody?
21.
Nov
Novosti
Pronácia nôh je neprávom zanedbávanou témou. Venujme spoločne pozornosť tomuto dôležitému biomechanickému javu a spoznajme lepšie svoje telo.
10.
Nov
Magazin
Začiatok novembra nám prináša trochu chladnejšie dni, takže ak ste si ešte nenašli ideálnu zimnú bundu, teraz je ten správny čas.
03.
Nov
Magazin
Flexibilita je rovnako dôležitá ako sila. Flexibilita a mobilita umožňujú tkanivám a kĺbom pohybovať sa v celom rozsahu pohybu. Okrem toho, že sa s lepšou flexibilitou cítite dobre a dobre vykonávate pohyby, máte aj nižšie riziko zranenia.
31.
Oct
Magazin
Slávna nemecká outdoorová značka už viac ako štyri desaťročia pomáha dobrodruhom na celom svete v ich úsilí spojiť sa s prírodou.
31.
Oct
Magazin
V dnešnej dobe, keď sa rýchlosť považuje za prioritu, nie je nezvyčajné, že mnohí hľadajú rýchlu a jednoduchú cestu k svalnatému telu.
16.
Oct
Magazin
Siahate po jedle, keď chcete zvládnuť zlú náladu, stresové situácie v práci alebo v škole? Ak je odpoveď áno a vidíte sa v podobnej situácii, v ktorej neschopnosť kontrolovať túžbu po jedle vedie k prejedaniu, ste na správnom mieste.
11.
Oct
Magazin
Kedy je najlepší čas na beh? Je lepšie behať ráno alebo večer? A čo ostatné časti dňa? Niektorí bežci si čas aktivity vyberajú na základe svojho denného režimu, ktorý sa im nepáči alebo ho nemôžu zmeniť. Iní sa však zaujímajú o zdravotné prínosy behu v určitých častiach dňa. Hoci sa chute líšia, takmer každý bežec má svoj vlastný ideálny čas a dôvody, prečo je práve tento čas na beh najlepší.
04.
Oct
Magazin
V tomto sprievodcovi výberom správnej obuvi na outdoorové športy porovnávame výhody dvoch typov obuvi na tieto príležitosti. Každá trať má svoje špecifické požiadavky, rovnako ako každý typ obuvi má svoj vlastný účel.
18.
Sep
Magazin
V nekompromisnej snahe dosiahnuť úspech ideme počas tréningu často až na hranicu vytrvalosti. Snaha o dokonalý fyzický vzhľad a zdravie v kombinácii so stále sa zvyšujúcimi nárokmi moderného života vedie k cvičebnému vyhoreniu.
08.
Sep
Magazin
Deň sa pozná ráno, hovorí sa z dobrého dôvodu. Či už ste ranné vtáča alebo nie, prvých pár vecí, ktoré urobíte hneď po vstávaní, má veľký vplyv na zvyšok dňa.
06.
Sep
Magazin
Letné prázdniny sa čoskoro skončia a čoskoro zazvoní prvý zvonček nového školského roka. Nadchádzajúce obdobie sprevádza nákup školských pomôcok, oblečenia a súprav, organizácia aktivít a mierna zmena doterajšieho rytmu každodenného života.
01.
Sep
Magazin
Ak máte kvalitný školský batoh, budete ho používať rok čo rok, kým z neho nevyrastiete a neprenecháte ho mladšiemu žiakovi. Počas každodenných aktivít sa batoh ľahko zašpiní, najmä keď je neustále v kontakte s rôznymi povrchmi a predmetmi, ktoré sa v ňom prenášajú. Nižšie vám ponúkame niekoľko tipov, ako správne vyprať batoh alebo školskú tašku, aby v prvý septembrový deň zažiarila.
01.
Sep
Novosti
Akonáhle sa rozhodnete kempovať, otvorí sa pred vami úplne nový svet. Pre všetkých, ktorí milujú pohodlie hotelového ubytovania, to bude obrovské vybočenie z komfortnej zóny
14.
Aug