Spoločnosť Sport Vision je lídrom v oblasti športového maloobchodu na Balkáne. Bola založená v roku 1996 ako spoločnosť, ktorej hlavnou činnosťou je obchod, maloobchod a veľkoobchod v športovom odvetví. Dnes Sport Vision zamestnáva viac ako 4 500 pracovníkov a pôsobí v 13 krajinách - v Srbsku, Bosne a Hercegovine, Chorvátsku, Slovinsku, Čiernej Hore, Severnom Macedónsku, Albánsku, Rumunsku, Bulharsku, Grécku, Českej republike, Maďarsku a na Slovensku, pričom sa sídlo spoločnosti nachádza v Belehrade.

Náš úspech je založený na profesionalite, spoľahlivosti a inováciách, ktoré si vážime a ktoré chceme ponúkať našim klientom, partnerom, spotrebiteľom a zamestnancom.

Naše značky a koncepty

Ako popredný maloobchodný reťazec v regióne máme strategické partnerstvá so značkami Nike, adidas, Reebok, New Balance, North Face, Helly Hansen, Under Armour, Columbia, Converse, Colmar, Timberland... Okrem toho Sport Vision disponuje svojím licenčným sektorom s licenčnými a distribučnými právami pre značky Champion, Umbro, Lotto, Ellesse a mnoho ďalších.

V rámci maloobchodného reťazca sa okrem multibrandového konceptu Sport Vision nachádza aj Buzz Sneaker Station, jedinečná destinácia pre všetkých milovníkov tenisiek.

Spoľahlivosť

Sport Vision je moderná spoločnosť, ktorá sa vyznačuje flexibilitou, profesionalitou a dynamickou stratégiou rozvoja. Od svojho založenia sa umiestňuje na trhu s rozpoznateľnými značkami. Rýchla reakcia na požiadavky trhu a profesionálne vzťahy so spotrebiteľmi a partnermi definovali Sport Vision ako dôveryhodnú spoločnosť. Jej cieľom je udržať si vedúce postavenie v maloobchode a zostať inšpirovaný a aktívne prepojený so svojimi spotrebiteľmi, klientmi a partnermi prostredníctvom jedinečného nákupného zážitku a dizajnu výrobkov, ktorý potvrdzuje štýl ich nových majiteľov.

Príspevok pre komunitu

Spoločenská zodpovednosť a spolupráca sú charakteristickými prvkami našej firemnej kultúry. Sport Vision napĺňa svoju zodpovednosť voči spoločnosti tým, že uznáva potreby mladých talentov, detí školského veku a citlivých kategórií. Aktívne investujeme do rozvoja športu a sme hrdými partnermi mnohých profesionálnych športovcov, klubov, kempov, telocviční a mladých ľudí, ktorí majú veľký športový potenciál.

Spoločnosť podniká etickým a udržateľným spôsobom, pričom sa zaoberá otázkou dopadov na životné prostredie a spoločnosť. Uvedomujeme si, akú veľkú zodpovednosť máme voči spoločnosti, a snažíme sa čo najlepšie pozitívne ovplyvňovať jej život.