-20% na nezľavnené a -10% na už zľavnené

Zmenili sme zásady ochrany osobných údajov a obchodné podmienky

extra zľava -10 % pre nových členov

Vyhľadajte na stránke

Landing Nike

Značka, ktorú milujete, keď tvrdo trénujete, relaxujete alebo sa zabávate! Nike vám pripomína, aké dôležité je, aby každý váš pohyb mal primeranú podporu. Vyberte si pohodlie a funkčnosť na každú príležitosť - prezrite si sortiment Nike a vybavte sa na všetky aktivity.

 

LIFESTYLE

Aktuálna ponuka Nike Lifestyle obsahuje všetko, čo od uvoľneného športového štýlu očakávate - pohodlnú obuv, oblečenie moderných strihov, farieb a vzorov aj doplnky, ktoré posunú akúkoľvek kombináciu na vyššiu úroveň.

 

BEH

Ak hľadáte pretekársku výbavu, v ktorej neexistujú prekážky na dosiahnutie nových rekordov, bežecká kolekcia Nike je pre vás tou správnou voľbou.
Pozrite sa na obuv, oblečenie a vybavenie a vyberte si modely, ktoré vám poskytnú najlepšiu podporu bez ohľadu na pronáciu a počet nabehaných kilometrov.

 

TRÉNING

Udržujte svoju formu na najvyššej úrovni!
Pozrite si tréningovú kolekciu Nike, ktorú si zamilujete. Všetky modely si teraz môžete objednať v našom e-shope.

Energia na dlhé trate


Bežecká obuv Nike Pegasus 41 s citlivým odpružením dodá energiu vášmu každodennému cestnému behu. Vďaka dvom jednotkám Air Zoom a penovej medzipodrážke ReactX zažijete návrat energie a zároveň ľahkosť. Vylepšený zvršok zo špeciálnej sieťoviny navyše znižuje hmotnosť a zvyšuje priedušnosť.