Vyhľadajte na stránke
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
Kód produktu:
(CU4826-101)
Isbn: CU4826-101
NIKE

NIKE AIR MAX AP

Predchádzajúca cena
119,95 EUR
Platná maloobchodná cena
102,05 EUR
Platná maloobchodná cena
102,05 EUR
Ušetríte: 17,90 EUR
Upozorniť ma na zľavy
Veľkosti EÚ
Veľkosti
Veľkosti CM
  • 43 43 27.5
  • 44,5 44.5 28.5
  • 45 45 29
Množstvo: 1 Kom
2
1
Uložiť do zoznamu želaní
DOKONALÁ HARMÓNIA MEDZI OSVEDČENÝM A NOVÝM. V elegantnej a športovej topánke Nike Air Max AP pohodlne prekročíš most medzi minulosťou a súčasnosťou. Náznaky tradičných prvkov odkazujú na model Air Max 97 a uhladený zvršok s mäkšou medzipodrážkou dodáva topánke moderný ráz. Nízkoprofilové prevedenie s polstrovaným lemom, vzdušnou sieťovinou a pohodlnou vrchnou vrstvou stielky úžasne doladí každý outfit. Výhody - Kombinácia prvotriednej kože s priedušnou sieťovinou na zvršku pôsobí tradične, a pritom je ľahká a pohodlná. Inovatívnu jednotku Air po celej dĺžke stojí za to vyskúšať. Pôvodne bola navrhnutá pre výkonnostné behanie, ale teraz má elegantný nižší profil, ktorý vyzerá úplne senzačne. Penová medzipodrážka je neuveriteľne mäkká a dodáva energiu na každom kroku. Podrážka z gumy sa nešmýka a je odolná. Podrobnosti o produkte:Reflexné dierovanie a logo na päte a špičke. Nepoužívať ako osobnú ochrannú pomôcku. Logo Swoosh z TPU. Pohodlná vrchná vrstva stielky. Pútko..
Viac informácií

DOKONALÁ HARMÓNIA MEDZI OSVEDČENÝM A NOVÝM.

V elegantnej a športovej topánke Nike Air Max AP pohodlne prekročíš most medzi minulosťou a súčasnosťou. Náznaky tradičných prvkov odkazujú na model Air Max 97 a uhladený zvršok s mäkšou medzipodrážkou dodáva topánke moderný ráz. Nízkoprofilové prevedenie s polstrovaným lemom, vzdušnou sieťovinou a pohodlnou vrchnou vrstvou stielky úžasne doladí každý outfit.
Výhody - Kombinácia prvotriednej kože s priedušnou sieťovinou na zvršku pôsobí tradične, a pritom je ľahká a pohodlná. Inovatívnu jednotku Air po celej dĺžke stojí za to vyskúšať. Pôvodne bola navrhnutá pre výkonnostné behanie, ale teraz má elegantný nižší profil, ktorý vyzerá úplne senzačne. Penová medzipodrážka je neuveriteľne mäkká a dodáva energiu na každom kroku. Podrážka z gumy sa nešmýka a je odolná.

Podrobnosti o produkte:
Reflexné dierovanie a logo na päte a špičke. Nepoužívať ako osobnú ochrannú pomôcku. Logo Swoosh z TPU. Pohodlná vrchná vrstva stielky. Pútko.

Vlastnosti Hodnota
Kategória Tenisky
POHLAVIE Muži
Značka NIKE
ŠPORT Lifestyle
VEK Dospelí
Veľkosť Veľkosť EÚ Veľkosť v cm
43 43 27.5
44,5 44.5 28.5
45 45 29
Ohodnoťte
Momentálne tu nie sú žiadne komentáre
Pomoc