Vyhľadajte na stránke

Vrátenie tovaru do 30 dní

NIKE Air Zoom Pegasus 39
NIKE Air Zoom Pegasus 39
NIKE Air Zoom Pegasus 39
NIKE Air Zoom Pegasus 39
NIKE Air Zoom Pegasus 39
NIKE Air Zoom Pegasus 39
NIKE Air Zoom Pegasus 39
NIKE Air Zoom Pegasus 39
NIKE Air Zoom Pegasus 39
NIKE Air Zoom Pegasus 39
Pánske bežecké tenisky
Kód produktu:
(DH4071-001)
Isbn: DH4071-001
NIKE

NIKE Air Zoom Pegasus 39

Predchádzajúca cena
119,95 EUR
Platná maloobchodná cena
104,45 EUR
Zvýhodnená cena
83,56 EUR
Ušetríte: 36,39 EUR
Upozorniť ma na zľavy
Veľkosti EÚ
Veľkosti
Veľkosti CM
  • 12 46 30
Množstvo: 1 Par
2
1
Uložiť do zoznamu želaní
ENERGIA NA DLHÉ KILOMETRE. Beh je tvoj každodenný rituál a každý krok ťa približuje k stanovenému cieľu. V topánkach Nike Air Zoom Pegasus 39 s intuitívnym dizajnom môžeš na tréningu aj pri behaní prekonať seba samého. Zvršok je odľahčenejší ako pri modeli Pegasus 38 a dá sa nosiť v každom ročnom období. Príjemne obopína nohu a spevňuje ju. Tlmenie pod chodidlom a dve jednotky Zoom Air (o jednu viac, než pri modeli Peg 38) dodajú tvojmu kroku šmrnc. Tvoj dobre známy kúsok s krídlami na tréningy je späť. Čas vzlietnuť. Úplné pohodlie - Extra polstrovanie na jazyku a leme sa postará o to, aby boli nohy v pohodlí. Po celom zvršku sme umiestnili špeciálnu sieťovinu, ktorá je pevnejšia a pružnejšia ako bežné sieťoviny a zaručuje odľahčenú priedušnosť. Opora pre tvoje kroky - Technológia Flywire s integrovaným pásikom v strednej časti poskytuje dokonalú oporu a chodilo tak zostane tam, kde má byť. Obuj, vybehni a užívaj si - Technológia Nike React využíva odľahčenú odolnú penu, ktorá skvele pruží pri každom kroku. Skombinovali sme ju s jednotkou Zoom Air v prednej časti chodidla a na päte pre poriadnu dávku energie. Pohotové zmeny smeru - Tvar päty sme navrhli tak, aby pre optimálne pohodlie pri došliapnutí a umožňuje ti ľahký prechod z päty na špičku. K tomu sme pridali silnú penu, ktorá citlivo reaguje pri každom kroku. Ďalšie výhody: Jazyk je oddelený od zvršku, takže zostáva dosť priestoru pre rôzne tvarované chodidlá. Mriežkovaný vzor podrážky zaručuje vynikajúcu trakciu. Drážky na gumovej podrážke umožňujú prirodzený pohyb..
Viac informácií

ENERGIA NA DLHÉ KILOMETRE.

Beh je tvoj každodenný rituál a každý krok ťa približuje k stanovenému cieľu. V topánkach Nike Air Zoom Pegasus 39 s intuitívnym dizajnom môžeš na tréningu aj pri behaní prekonať seba samého. Zvršok je odľahčenejší ako pri modeli Pegasus 38 a dá sa nosiť v každom ročnom období. Príjemne obopína nohu a spevňuje ju. Tlmenie pod chodidlom a dve jednotky Zoom Air (o jednu viac, než pri modeli Peg 38) dodajú tvojmu kroku šmrnc. Tvoj dobre známy kúsok s krídlami na tréningy je späť. Čas vzlietnuť.
Úplné pohodlie - Extra polstrovanie na jazyku a leme sa postará o to, aby boli nohy v pohodlí. Po celom zvršku sme umiestnili špeciálnu sieťovinu, ktorá je pevnejšia a pružnejšia ako bežné sieťoviny a zaručuje odľahčenú priedušnosť.
Opora pre tvoje kroky - Technológia Flywire s integrovaným pásikom v strednej časti poskytuje dokonalú oporu a chodilo tak zostane tam, kde má byť.
Obuj, vybehni a užívaj si - Technológia Nike React využíva odľahčenú odolnú penu, ktorá skvele pruží pri každom kroku. Skombinovali sme ju s jednotkou Zoom Air v prednej časti chodidla a na päte pre poriadnu dávku energie.
Pohotové zmeny smeru - Tvar päty sme navrhli tak, aby pre optimálne pohodlie pri došliapnutí a umožňuje ti ľahký prechod z päty na špičku. K tomu sme pridali silnú penu, ktorá citlivo reaguje pri každom kroku.

Ďalšie výhody: Jazyk je oddelený od zvršku, takže zostáva dosť priestoru pre rôzne tvarované chodidlá. Mriežkovaný vzor podrážky zaručuje vynikajúcu trakciu. Drážky na gumovej podrážke umožňujú prirodzený pohyb.

Vlastnosti Hodnota
Kategória Tenisky
POHLAVIE Muži
Značka NIKE
ŠPORT Beh
VEK Dospelí
V súčasnosti nie sú k dispozícii žiadne hodnotenia tohto produktu. Hodnotenie je možné len pre používateľov, ktorí si produkt zakúpili na sportvision.sk.
Momentálne tu nie sú žiadne komentáre

Podobné produkty

Sačuvano u omiljne
Farba k dispozícii:1
Sačuvano u omiljne
Farba k dispozícii:2
Sačuvano u omiljne
Farba k dispozícii:3
Sačuvano u omiljne
Farba k dispozícii:3
Pomoc