Vyhľadajte na stránke
#RE:DEFINE YOUR STYLE: NOVÁ KOLEKCIA MONT JE TU!
#RE:DEFINE YOUR STYLE: NOVÁ KOLEKCIA MONT JE TU!
Magazin
03.11.2023.
Magazin

#RE:DEFINE YOUR STYLE: NOVÁ KOLEKCIA MONT JE TU!

03.11.2023.

Začiatok novembra nám prináša trochu chladnejšie dni, takže ak ste si ešte nenašli ideálnu zimnú bundu, teraz je ten správny čas. Ak ste fanúšikom moderného športového štýlu a pohodlie a funkčnosť sú pre vás najdôležitejšími kritériami pri výbere bundy - čítajte ďalej, pretože nižšie hovoríme o trendových, must-have modeloch značky MONT, ktoré poznačia túto zimu.

Na sezónu jeseň/zima 23 uviedla spoločnosť MONT novú kolekciu RE:DEFINE, ktorá si vás získa na prvý pohľad. Jej slogan znie #RE:DEFINE YOUR STYLE a sme si istí, že s týmito modelmi to presne dosiahnete. Vyberte si tie najlepšie kúsky, skombinujte ich so svojím oblečením, buďte odvážna a kreatívna. Odvážte sa a ukážte, že váš štýl je iný, pretože práve tým sa najnovšia kolekcia MONT odlišuje.

Každý model, hoci je jedinečný, sa naplno prejavuje prostredníctvom autenticity osoby, ktorá ho nosí. Kolekciu tvoria elegantné športové vesty a bundy s inovatívnymi strihmi navrhnuté na každú príležitosť a vyrobené z najkvalitnejších materiálov s výplňou z 90 % husacieho peria a 10 % páperia. MONT je značka, ktorá nikdy nerobí kompromisy, pokiaľ ide o kvalitu. V novej kolekcii nás zaujali najmä ľahké bundy, ktoré sú v tejto sezóne absolútnym must-have. Okrem toho, že vás tieto bundy ochránia pred chladom, sú aj mimoriadne praktické, pretože sa dajú ľahko zbaliť do tašky. To znamená, že si svoju obľúbenú bundu budete môcť vziať vždy so sebou, nech ste kdekoľvek.

Táto kolekcia však nie je zameraná len na ľahké modely. Zateplené bundy sa vyznačujú dokonalou kombináciou štýlu a pohodlia na chladné dni. Návrhári starostlivo zvážili každý detail a funkčnosť, takže sú vytvorené s ohľadom na vaše potreby. Niektoré modely sú vybavené šnúrkami, ktoré vám umožnia ich ľahko odopnúť, keď sa príliš oteplí, takže sú ideálne na všetky sezónne zmeny. A nechýba ani množstvo vreciek, takže odteraz si nemusíte robiť starosti s tým, kam si odložiť cennosti.

Ako povinný model pre ženy vyzdvihujeme bundu Zero, ktorá je dostatočne dlhá a teplá, aby vás ochránila pred chladom, a zároveň taká atraktívna a odlišná, že upúta pozornosť svojimi výraznými detailmi a farbou. Spomedzi tých z pánskej kolekcie vyzdvihujeme bundu Spire s textúrovaným zvrškom, ktorú si môžete obliecť takmer na akúkoľvek príležitosť - od športovej a ležérnej až po mestskú a trochu elegantnejšiu.

Kolekcia RE:DEFINE je nielen vysoko kvalitná, ale je aj skvelou voľbou na akúkoľvek aktivitu - či už sa chystáte na uvoľnený víkendový výlet alebo na najdivokejšiu noc v meste. S týmito bundami sa každý okamih stane príležitosťou, ktorú si nesmiete nechať ujsť. Pridajte si obľúbenú šatku, módny alebo športový detail a tieto bundy vám umožnia byť sami sebou a udávať trendy. S novými bundami MONT ste tvorcom svojho vlastného príbehu.

Modely z kolekcie RE:DEFINE nájdete v predajniach Sport Vision, ako aj online.

Sport Vision Tím

Podobné články

21.
Nov.
Novosti
Príroda vás rozhýbe, inšpiruje, zlepší vám náladu - tak prečo si nezobrať batoh a nevyraziť za ďal&sc...
10.
Nov.
Novosti
Pronácia nôh je neprávom zanedbávanou témou. Venujme spoločne pozornosť tomuto dôležitému biomechanick&ea...
31.
Oct.
Magazin
Flexibilita je rovnako dôležitá ako sila. Flexibilita a mobilita umožňujú tkanivám a kĺbom pohybovať sa v celom rozsahu pohybu. Ok...
31.
Oct.
Magazin
Slávna nemecká outdoorová značka už viac ako štyri desaťročia pomáha dobrodruhom na celom svete v ich úsilí ...
16.
Oct.
Magazin
V dnešnej dobe, keď sa rýchlosť považuje za prioritu, nie je nezvyčajné, že mnohí hľadajú rýchlu a jednoduchú...
11.
Oct.
Magazin
Siahate po jedle, keď chcete zvládnuť zlú náladu, stresové situácie v práci alebo v škole? Ak je odpoveď &aa...
04.
Oct.
Magazin
Kedy je najlepší čas na beh? Je lepšie behať ráno alebo večer? A čo ostatné časti dňa? Niektorí bežci si čas aktivi...
18.
Sep.
Magazin
V tomto sprievodcovi výberom správnej obuvi na outdoorové športy porovnávame výhody dvoch typov obuvi na tieto pr&i...
08.
Sep.
Magazin
V nekompromisnej snahe dosiahnuť úspech ideme počas tréningu často až na hranicu vytrvalosti. Snaha o dokonalý fyzický vzhľad a z...