Vyhľadajte na stránke
SEZÓNA PLAVIEK SA ZAČALA: NÁJDITE SI TEN NAJLEPŠÍ MODEL PRE VÁS!
Magazin
12.07.2023.
Magazin

SEZÓNA PLAVIEK SA ZAČALA: NÁJDITE SI TEN NAJLEPŠÍ MODEL PRE VÁS!

12.07.2023.

Sezóna plaviek je v plnom prúde a my už premýšľame, ako byť tento rok na pláži alebo pri bazéne jedineční a sebavedomí. Výber dokonalých plaviek môže byť skutočnou výzvou, ale s niekoľkými tipmi a usmerneniami si každá dáma môže nájsť model, ktorý bude ideálne vyhovovať jej telu aj temperamentu. Opaľovanie na lehátku s obľúbeným kokteilom, neúnavné plávanie alebo plážový volejbal? Výber je na vás a plavky z našej najnovšej kolekcie vám budú skvelým vetrom v chrbte.

Vyberte si najlepší model podľa svojich potrieb

V priebehu histórie prešli modely dámskych plaviek mnohými zmenami a transformáciami, od skromných a uzavretých modelov až po moderné a vyzývavé kúsky. Dnes sa dámske plavky vyrábajú v rôznych štýloch a farbách, ktoré sú prispôsobené rôznym potrebám aktívnych, uvedomelých a moderných žien. Značky sa predháňajú v ponuke úplne moderných a odvážnych modelov, ktoré zdôraznia vašu ženskosť, ďalej prepracovaných modelov s retro nádychom, ako aj takých, ktoré sú ideálne pre dámy, ktoré sa plávaniu venujú profesionálne alebo rekreačne. Každá z nás presne vie, aký výkon chce od plaviek, ale rovnako dôležité je, aby každá z nás zažiarila a bola plná sebavedomia. Dôležitú úlohu zohráva farba a vzor. Vyberiete si úplný minimalizmus, kvetinové a tropické vzory, pruhy a geometrické motívy, alebo sa rozhodnete pre jednofarebný model, ktorý poskytuje nespočetné možnosti kombinácie?

Jednodielne plavky - šport a elegancia

Jednodielne plavky sú obľúbenou voľbou pre ženy, ktoré uprednostňujú väčšie zakrytie a pohodlie. Dokážu poskytnúť oporu a elegantne vytvarovať telo. Nová kolekcia Nike Swim prináša moderné modely s vysokým strihom s otvormi na bruchu a chrbte, ako aj modely s mierne zakrytým chrbtom, ktoré dodávajú voľnosť pohybu. Speedo prináša odvážne farby, ale zostáva verný svojim charakteristickým štýlom, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali skvelý výkon, pohodlie, podporu a voľnosť pohybu počas rôznych športových aktivít v bazéne a na pláži. Či už ide o plávanie, surfovanie, potápanie alebo akýkoľvek iný vodný šport, sú ideálnou voľbou pre dámy, ktoré chcú spojiť štýl a funkčnosť.

Dvojdielne plavky - sloboda a radosť

Dvojdielne plavky sú klasickou voľbou dizajnu, ktorá poskytuje veľké pohodlie a podporu a zároveň zvýrazňuje vašu postavu. Ponúkame výrazné dámske modely bikín z kolekcií Nike Swim, adidas, Speedo, Ellesse, Champion a Lussari, ktoré sú stvorené na zábavu a letné dobrodružstvá a sú určené pre tie dámy, ktorých prvou voľbou je užívať si pláž a opáliť sa. V ponuke sú aj športové modely s ramienkami, asymetrickými alebo crop topy, ktoré ponúkajú pohodlné nosenie, a vysoko vykrojené nohavičky, ktoré vás nebudú brzdiť. Zredukované rady športových plaviek sú vynikajúcou voľbou pre aktívne dámy, ktoré chcú držať krok s trendmi, ale bez kompromisov, pokiaľ ide o kvalitu a pohodlie.

Komfort podporený modernými inováciami

Využívajte všetky výhody modernej doby a využite nové technológie vo výrobe látok. Materiály používané na športové plavky sú odolné, pružné a zabezpečujú rýchle schnutie. Úplne nové vysoko výkonné tkaniny umožňujú, aby sa kostým ľahko prispôsobil telu a poskytol voľnosť pohybu a pohodlie so zníženým trením vďaka použitiu plochých švov. Materiály rýchlo schnú, čo prináša nový rozmer pohodlia. Sú elastické, odolné voči chlóru a slnečnému žiareniu, vytvorené tak, aby vydržali každodenné nároky vysoko intenzívneho tréningu a súťaženia. Aj časť novej kolekcie je vyrobená z recyklovaných materiálov, čo umožňuje prispieť k ochrane planéty.

Buďte jedineční

Bez ohľadu na to, či ste sa rozhodli pre jednodielne alebo dvojdielne plavky, klasický, športový alebo módny model s atraktívnymi detailmi, kvalitný výber vám pomôže cítiť sa skvele počas aktívnej dovolenky alebo pri relaxácii a zábave na slnku. Pozrite si novú kolekciu na našej webovej lokalite, a keď si budete vyberať letnú destináciu, vyberte si model plaviek, ktorý je pre vás ideálny.

Sport Vision Tím

Podobné články

21.
Nov.
Novosti
Príroda vás rozhýbe, inšpiruje, zlepší vám náladu - tak prečo si nezobrať batoh a nevyraziť za ďal&sc...
10.
Nov.
Novosti
Pronácia nôh je neprávom zanedbávanou témou. Venujme spoločne pozornosť tomuto dôležitému biomechanick&ea...
03.
Nov.
Magazin
Začiatok novembra nám prináša trochu chladnejšie dni, takže ak ste si ešte nenašli ideálnu zimnú bund...
31.
Oct.
Magazin
Flexibilita je rovnako dôležitá ako sila. Flexibilita a mobilita umožňujú tkanivám a kĺbom pohybovať sa v celom rozsahu pohybu. Ok...
31.
Oct.
Magazin
Slávna nemecká outdoorová značka už viac ako štyri desaťročia pomáha dobrodruhom na celom svete v ich úsilí ...
16.
Oct.
Magazin
V dnešnej dobe, keď sa rýchlosť považuje za prioritu, nie je nezvyčajné, že mnohí hľadajú rýchlu a jednoduchú...
11.
Oct.
Magazin
Siahate po jedle, keď chcete zvládnuť zlú náladu, stresové situácie v práci alebo v škole? Ak je odpoveď &aa...
04.
Oct.
Magazin
Kedy je najlepší čas na beh? Je lepšie behať ráno alebo večer? A čo ostatné časti dňa? Niektorí bežci si čas aktivi...
18.
Sep.
Magazin
V tomto sprievodcovi výberom správnej obuvi na outdoorové športy porovnávame výhody dvoch typov obuvi na tieto pr&i...