Vyhľadajte na stránke
Magazin
28.12.2022.

NOVÝ TRH V RÁMCI KONCEPTU SPORT VISION

Partnerstvom so známou slovenskou spoločnosťou A3 Sport sme posilnili svoju pozíciu na jedenástom trhu, na ktorom pôsobíme. V tomto pre nás náročnom roku sa nám podarilo otvoriť 30 úplne nových a moderne vybavených maloobchodných predajní a v budúcom roku plánujeme otvoriť ďalších 25 predajní na území Slovenska.

Vedení myšlienkou športu, ktorá má za cieľ prepojiť čo najviac ľudí v celom regióne, sme v roku 2022 otvorili 30 predajní na území Českej republiky, čím sme sa oficiálne stali súčasťou ďalšieho, jedenásteho trhu, na ktorom pôsobíme. K našej obojstrannej spokojnosti nám partnerstvo so spoločnosťou A3 Sport, ako najznámejším miestnym reťazcom športového vybavenia, otvorilo možnosť rastu a rozšírenia našej vízie športu za hranice Balkánu...

Koncept Sport Vision ponúka spotrebiteľom kvalitný sortiment obuvi, oblečenia a vybavenia na šport a rekreáciu renomovaných športových značiek. Priaznivci basketbalu, behu, futbalu, tréningu alebo outdooru teraz môžu na jednom mieste ľahko nájsť všetko, čo na šport potrebujú. Každý kút našich predajní je starostlivo vybavený. Okrem veľkého výberu výkonnostného a lifestylového tovaru pre dospelých je tu aj pestrá ponuka pre deti všetkých vekových kategórií. V novootvorených predajniach v Českej republike nájdete modely z aktuálnych kolekcií značiek Nike, adidas, Reebok, Puma, Converse, Under Armour, New Balance, Asics, Champion, Ellesse, Jack Wolfskin, IcePeak, Helly Hansen, Salomon, Merrell a ďalších.

Odteraz si športovci a všetci milovníci športového štýlu budú môcť vychutnať jedinečný zážitok z nakupovania. Podľa riaditeľa spoločnosti Sport Vision Group Dušice Savić je cieľom partnerstva umožniť ďalší rast skupiny prostredníctvom ďalších investícií a rozšírenia maloobchodnej siete. Uvádza, že sa zameria na zlepšenie elektronického obchodu, uvedenie digitálnej transformácie a nových značiek na trh a tiež na poskytovanie špičkového užívateľského zážitku zákazníkom. "Okrem toho bude spoločnosť fungovať etickým a udržateľným spôsobom a bude sa zaoberať environmentálnymi a sociálnymi dopadmi s plným pochopením zodpovednosti voči spoločnosti," uviedol riaditeľ našej spoločnosti.

Spoločnosti A3 Sport a Sport Vision sa tešia na dosiahnutie spoločného cieľa a veria, že z tohto partnerstva budú mať najväčší prospech miestni spotrebitelia, a to predovšetkým vďaka lepšej ponuke a sortimentu, ako aj lepšiemu zážitku z nakupovania v obchodoch a online.

V roku 2023 je plánované otvorenie ďalších 25 maloobchodných predajní, čo nám poskytne príležitosť pre nové výzvy a ďalšie posilnenie pozície na trhu.

Sport Vision tým

Momentálne tu nie sú žiadne komentáre

Podobné články

04.
May.
2023.
Magazin
Tu je päť najlepších outdoorových značiek, ktoré by ste mali pridať do svojej zbierky.
04.
May.
2023.
Magazin
Dnešný životný rytmus, neustále pozeranie do telefónu, počítača alebo len niekoľkohodinové sedenie v pr&aacu...