Vyhľadajte na stránke

Vrátenie tovaru do 30 dní

ADIDAS SUPERNOVA 2 M
ADIDAS SUPERNOVA 2 M
ADIDAS SUPERNOVA 2 M
ADIDAS SUPERNOVA 2 M
ADIDAS SUPERNOVA 2 M
ADIDAS SUPERNOVA 2 M
ADIDAS SUPERNOVA 2 M
ADIDAS SUPERNOVA 2 M
ADIDAS SUPERNOVA 2 M
ADIDAS SUPERNOVA 2 M
Pánske bežecké tenisky
Kód produktu:
(GW9093)
Isbn: GW9093
ADIDAS

ADIDAS SUPERNOVA 2 M

Predchádzajúca cena
109,90 EUR
Platná maloobchodná cena
93,85 EUR
Platná maloobchodná cena
93,85 EUR
Ušetríte: 16,05 EUR
Upozorniť ma na zľavy
Veľkosti EÚ
Veľkosti
Veľkosti CM
  • 7- 41 1/3 26
  • 8 42 26.5
  • 9 43 1/3 27.5
  • 9- 44 28
  • 10- 45 1/3 29
Množstvo: 1 Par
2
1
Uložiť do zoznamu želaní
Tenisky Supernova 2 RunningKto tvrdí, že beh musí byť nepohodlný? V týchto teniskách ti počas neho bude príjemne vždy a v akomkoľvek teréne. Pri každom kroku sa o to postará medzipodrážka s vyváženou kombináciou materiálov Bounce a Boost (ktorého je teraz ešte viac), ako aj nový polstrovaný jazyk a konštrukcia päty. Tenisky Supernova 2 majú v porovnaní s modelom Supernova z roku 2020 o 10 % nižšiu uhlíkovú stopu. Od získavania surovín cez spracovanie, balenie až po koniec životnosti produktu počítame a zverejňujeme jeho uhlíkovú stopu podľa medzinárodne uznávanej normy: ISO 14067. Ak chceme znížiť svoj vplyv na životné prostredie, musíme ho zmerať. Výsledky tohto merania sú ti k dispozícii a poskytujú úplnú transparentnosť počas celého životného cyklu produktu. Je to len jedna z našich iniciatív, ktoré nám pomáhajú znižovať našu uhlíkovú stopu. Tenisky Supernova 2, v ktorých si budeš užívať svoju komfortnú zónu. Klasický strih. Zapínanie na šnúrky. Priamo vstrekovaná podrážka z materiálu TPU. Polstrovaný jazyk a päta. Nižšia uhlíková stopa. .
Viac informácií

Tenisky Supernova 2 Running

Kto tvrdí, že beh musí byť nepohodlný? V týchto teniskách ti počas neho bude príjemne vždy a v akomkoľvek teréne. Pri každom kroku sa o to postará medzipodrážka s vyváženou kombináciou materiálov Bounce a Boost (ktorého je teraz ešte viac), ako aj nový polstrovaný jazyk a konštrukcia päty. Tenisky Supernova 2 majú v porovnaní s modelom Supernova z roku 2020 o 10 % nižšiu uhlíkovú stopu. Od získavania surovín cez spracovanie, balenie až po koniec životnosti produktu počítame a zverejňujeme jeho uhlíkovú stopu podľa medzinárodne uznávanej normy: ISO 14067. Ak chceme znížiť svoj vplyv na životné prostredie, musíme ho zmerať. Výsledky tohto merania sú ti k dispozícii a poskytujú úplnú transparentnosť počas celého životného cyklu produktu. Je to len jedna z našich iniciatív, ktoré nám pomáhajú znižovať našu uhlíkovú stopu. Tenisky Supernova 2, v ktorých si budeš užívať svoju komfortnú zónu. Klasický strih. Zapínanie na šnúrky. Priamo vstrekovaná podrážka z materiálu TPU. Polstrovaný jazyk a päta. Nižšia uhlíková stopa.

Vlastnosti Hodnota
Kategória Tenisky
POHLAVIE Muži
Značka ADIDAS
ŠPORT Beh
VEK Dospelí
Kolekcia Performance
V súčasnosti nie sú k dispozícii žiadne hodnotenia tohto produktu. Hodnotenie je možné len pre používateľov, ktorí si produkt zakúpili na sportvision.sk.
Momentálne tu nie sú žiadne komentáre
Pomoc