Vyhľadajte na stránke
Tentokrát nemôžete nič pokaziť – darčeky na Valentína, ktoré budú hitom
Magazin
20.03.2023.
Magazin

Tentokrát nemôžete nič pokaziť – darčeky na Valentína, ktoré budú hitom

20.03.2023.

Takmer žiadny iný sviatok neprináša toľko napätia, pokiaľ ide o výber darčekov, ako Valentín. Prešiel Nový rok, prešli Vianoce a väčšina dobrých nápadov bola využitá. Okrem toho teraz vyberáme darček pre toho výnimočného človeka, ktorého chceme naozaj potešiť, ukázať, ako veľmi nám na ňom záleží, ale aj to, ako dobre ho poznáme.

 

NÁPADITÝ, ZÁBAVNÝ ALEBO PRAKTICKÝ DARČEK?

Pred výberom darčeka sa často pýtame, či je lepšie, aby darček k tomuto sviatku bol praktický alebo originálny a zaujímavý? A možno je dobré, ak je to oboje? Samozrejme, žiadny darček nie je nepodarený, ak poznáte osobu, ktorú milujete. Je pekné, keď ukážete, že si všímate, čo má váš milovaný rád, aké má záľuby a zvyky a čo môže práve teraz potrebovať. Muži sa tu často mýlia, ale aj ženám často dochádzajú nápady, preto vám nižšie ponúkame niekoľko návrhov zaujímavých a užitočných darčekov, ktoré by vás možno hneď nenapadli, ale druhému urobia radosť.

 

DARČEKY PRE ŇU

Každú ženu bezpochyby poteší premyslený darček, ktorý ukazuje, že si niekto dal záležať, či už ide o maličkosť alebo nie. Pod snahou tu rozumieme čas, ktorý ste si vyhradili na premýšľanie o tom, aký typ človeka vaša manželka alebo priateľka je, čo má rada a aké má záľuby. Je to športový typ alebo skôr ležérny človek, má špecifické záujmy a vkus?

Ak je športový typ a pravidelne cvičí, pravdepodobne už má výbavu alebo aspoň jej väčšinu. Nový pár atraktívnych a funkčných tréningových legín či športových podprseniek však nie je nikdy zbytočný. Možno už dlhšie hovorí o tom, že by chcela začať cvičiť, takže výbornou motiváciou by bolo napr. mesačné členstvo vo fitness centre, ktoré má na výber širokú škálu aktivít. Navyše, workoutové tričko, ktoré je tiež skvelým módnym kúskom, by nadchlo každú ženu. Pre všetky zaneprázdnené mamičky, ktoré chcú cvičiť, ale nemajú čas ísť do posilňovne, by bol skvelý darček nejaké domáce cvičebné vybavenie. Ako bonus navyše je "vychytávka" na počúvanie hudby dobrým znakom náklonnosti a skvelým motivátorom.

 

Každá žena miluje kabelky, či už športové alebo ležérne. Vyberte si takú, do ktorej sa zmestí jej výbava na jogu alebo pilates, ako aj všetko, čo si kúpi cestou domov. Batohy sú v móde a výber nikdy nebol väčší, takže každý si nájde to svoje. Väčšina z nich má priestor nielen na cvičebné pomôcky, ale aj na notebook, takže je ideálnou voľbou pre všetky biznismenky, ktorým sa klasické tašky na notebook zdajú príliš strohé a seriózne k oblečeniu, ktoré nosia.

Pre všetky dámy, ktoré nemajú rady prílišnú fyzickú aktivitu a uprednostňujú ľahké prechádzky, môže byť skvelým darčekom na Valentína organizovaný výlet do prírody. Keďže je počasie stále chladné, hodil by sa pekný šál, čiapka alebo rukavice. Všetci vieme, aké dôležité je zostať hydratovaný, takže vaša dáma, či už je športový typ alebo nie, bude spokojná s originálnou a kvalitnou fľašou na vodu,

Ak ste so svojou milovanou osobou ešte necestovali, no chcete, môže to byť lyžovačka v horách. V takom prípade by bolo skvelým darčekom nejaké lyžiarske vybavenie, ktoré jej bude vždy pripomínať váš prvý spoločný výlet. Každopádne, pre všetkých ľudí s dobrodružným duchom nechýba inšpirácia na darčeky. Veľký výber outdoorového vybavenia, ako je napríklad termoprádlo, vám uľahčí prácu.

 

DARČEKY PRE NEHO

Muži, ktorí nemajú radi šport alebo ho nesledujú, nie sú vzácni, takže pre ženy je vždy ľahké nájsť inšpiráciu na darček. Určite budete súhlasiť, že tričko s erbom ich obľúbeného tímu je osvedčený dobrý darček. Choďte však ešte o krok ďalej a skombinujte tričko s lístkami na zápas, na ktorý čakajú, alebo s prehliadkou štadióna ich obľúbeného tímu. Je len málo tých, ktorí by zostali k takémuto darčeku ľahostajní.

 

Ak je váš partner športový typ, ktorý aktívne cvičí, športovým vybavením, ako sú napríklad rukavice na cvičenie, nič nepokazíte. Dobrou voľbou sú aj činky, najmä ak rekreačne cvičí doma. A ak hrá futbal so svojou susedskou partiou, hitom bude dobrá futbalová lopta. Ako bonus vybavte platené stretnutie na halový futbal - a to je darček, na ktorý sa nezabúda. Ak chcete darovať niečo zmysluplné vášnivým fanúšikom basketbalu, niektoré z podpísaných basketbalových tenisiek dajú vášmu partnerovi najavo, že poznáte jeho vášeň.

Pre vášnivých bežcov si vyberte funkčný výstroj, váš partner to ocení. Vybavenie, ktoré má v sebe určité technológie, uľahčuje námahu a zvyšuje výkon. A ak je váš muž presný opak a uprednostňuje ľahké, ležérne aktivity v meste, štýlová bejzbalová čiapka je to, čo sa mu určite bude páčiť. Nielenže poskytuje ochranu, ale je aj skvelým módnym doplnkom každého mestského outfitu.

 

Nápadov na ideálny darček je naozaj veľa a ak tomu venujete len trochu času, nič nepokazíte. Sme tu, aby sme vám pomohli a uľahčili váš výber, preto náš online obchod ponúka veľký výber oblečenia, obuvi a vybavenia, ktorými môžete obdarovať svojich blízkych na Valentína.

Sport Vision

Podobné články

21.
Nov.
Novosti
Príroda vás rozhýbe, inšpiruje, zlepší vám náladu - tak prečo si nezobrať batoh a nevyraziť za ďal&sc...
10.
Nov.
Novosti
Pronácia nôh je neprávom zanedbávanou témou. Venujme spoločne pozornosť tomuto dôležitému biomechanick&ea...
03.
Nov.
Magazin
Začiatok novembra nám prináša trochu chladnejšie dni, takže ak ste si ešte nenašli ideálnu zimnú bund...
31.
Oct.
Magazin
Flexibilita je rovnako dôležitá ako sila. Flexibilita a mobilita umožňujú tkanivám a kĺbom pohybovať sa v celom rozsahu pohybu. Ok...
31.
Oct.
Magazin
Slávna nemecká outdoorová značka už viac ako štyri desaťročia pomáha dobrodruhom na celom svete v ich úsilí ...
16.
Oct.
Magazin
V dnešnej dobe, keď sa rýchlosť považuje za prioritu, nie je nezvyčajné, že mnohí hľadajú rýchlu a jednoduchú...
11.
Oct.
Magazin
Siahate po jedle, keď chcete zvládnuť zlú náladu, stresové situácie v práci alebo v škole? Ak je odpoveď &aa...
04.
Oct.
Magazin
Kedy je najlepší čas na beh? Je lepšie behať ráno alebo večer? A čo ostatné časti dňa? Niektorí bežci si čas aktivi...
18.
Sep.
Magazin
V tomto sprievodcovi výberom správnej obuvi na outdoorové športy porovnávame výhody dvoch typov obuvi na tieto pr&i...